Profili i Dealer

beton tomišić d.o.o. nga žminj

beton tomišić d.o.o.


Herr mladen TOMIŠIĆ

gradišće 8
52341 žminj

Kroacia


numrin e telefonit Trego


IZRADA I ISPORUKA SVIJEŽEG BETONA I PIJESKA

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4059964.jpg
ANDRITZ SEPARAZIONE CENTRIFUGA A 9-2 ANDRITZ A 9-2
C3zt9mj3 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4056558.jpg
CENTRIFUGE SEPARATION ANDRITZ A 9-2 ANDRITZ A 9-2
Be3tutuuho Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4056556.jpg
CENTRIFUGE SEPARATION ANDRITZ A 9-2 ANDRITZ A 9-2
Qoxd7i9m Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për beton tomišić d.o.o.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4059964.jpg
ANDRITZ SEPARAZIONE CENTRIFUGA A 9-2 ANDRITZ A 9-2
C3zt9mj3 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4056558.jpg
CENTRIFUGE SEPARATION ANDRITZ A 9-2 ANDRITZ A 9-2
Be3tutuuho Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4056556.jpg
CENTRIFUGE SEPARATION ANDRITZ A 9-2 ANDRITZ A 9-2
Qoxd7i9m Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4056506.jpg
Lartë Presioni Pump Hammelmann HDP 174
Qoihcpv0 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .