Profili i Dealer

PLC MERKEZİ ELEKTRONİK OTOM.SAN VE TİC. LTD. ŞTİ. nga Maltepe

PLC MERKEZİ ELEKTRONİK OTOM.SAN VE TİC. LTD. ŞTİ.


Frau GÖKÇE ATAR

Bağlarbaşı mh.Sakarya sk. no a 32
34844 Maltepe

Turqi


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


listat aktuale dhe promovime të veçanta
4062767.jpg
DRIVE INDRAMAT SERVO INDRAMAT SERVO DRIVE
TVM 2.1-50W-220V Servo Drive / Sürücü - 2 PCS TDM 1.2-050W-300-W1-2 Servo Drive / Sürücü -1 PCS TDM 1.2-30-300-W0 Servo Drive / Servo Sürücü -1 PCS TDM 1.2-030-300-W1-000 Servo Drive / Sü... më shumë »
4106810.jpg
Siemens SIMATIC 6ES5 .... SIEMENS
6ES5430-7LA12 6ES5451-7LA11 6ES5420-7LA11 6ES5306-7LA11 6ES5431-8MA11 6ES5441-8MA11 6ES5421-8MA12 6ES5441-7LA12 6ES5451-4UA13 6ES5491-0LB11 6ES5430-4UA11 6ES5700-8MA11 6ES5490-... më shumë »
4062771.jpg
KRC1-KR 200/2 ROBOT ME KONTROLLIN E KPK-së KUKA KR 200/2
KUKA KRC1-KR 200/2 ROBOT INCLUDING KPC CONTROLLER, FLEX PENDANT ROBOT WEIGHT: 1120 KG Nnfft 6 AXIS THIS ROBOT IS INCLUDING FLEX PENDANT, CONTROLLER UNIT AND CABLES. 3 MOUNTHS WARRANTY ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për PLC MERKEZİ ELEKTRONİK OTOM.SAN VE TİC. LTD. ŞTİ.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4062767.jpg
DRIVE INDRAMAT SERVO INDRAMAT SERVO DRIVE
TVM 2.1-50W-220V Servo Drive / Sürücü - 2 PCS TDM 1.2-050W-300-W1-2 Servo Drive / Sürücü -1 PCS Be8npbjh7p TDM 1.2-30-300-W0 Servo Drive / Servo Sürücü -1 PCS TDM 1.2-030-300-W1-000 Servo Drive / Sürücü -1 PCS TDM ...
4106810.jpg
Siemens SIMATIC 6ES5 .... SIEMENS
6ES5430-7LA12 6ES5451-7LA11 6ES5420-7LA11 6ES5306-7LA11 6ES5431-8MA11 6ES5441-8MA11 6ES5421-8MA12 6ES5441-7LA12 6ES5451-4UA13 6ES5491-0LB11 6ES5430-4UA11 6ES5700-8MA11 6ES5490-8MB11 6ES5420-4UA13 6ES5464 ...
4062771.jpg
KRC1-KR 200/2 ROBOT ME KONTROLLIN E KPK-së KUKA KR 200/2
KUKA KRC1-KR 200/2 ROBOT INCLUDING KPC CONTROLLER, FLEX PENDANT ROBOT WEIGHT: 1120 KG 6 AXIS THIS ROBOT IS INCLUDING FLEX PENDANT, CONTROLLER UNIT AND CABLES. Nnfft 3 MOUNTHS WARRANTY FROM TURKEY DELIVERY TIME IS ...
4060260.jpg
ABB IRB2400 / 10 + S4C (+) NJËSIA E KONTROLLIT ABB ABB IRB2400/10 + S4C(+) CONTROLLER UNIT
2 PCS ABB IRB2400L 7 KG / 1800 mm WITH S4C(+) CONTROLLER INCLUDING ROBOT WEIGHT: 380 KG Be7wd3vpte 6 AXIS THIS ROBOT IS INCLUDING FLEX PENDANT, CONTROLLER UNIT AND CABLES. 3 MOUNTHS WARRANTY FROM TURKEY DELIVERY ...
4060255.jpg
ABB IRB2400L + S4C (+) NJËSIA E KONTROLLIT ABB IRB2400L 7kg / 1800mm
ABB IRB2400L 7 KG / 1800 mm WITH S4C(+) CONTROLLER Rrfqkto9 INCLUDING ROBOT WEIGHT: 380 KG 6 AXIS THIS ROBOT IS INCLUDING FLEX PENDANT, CONTROLLER UNIT AND CABLES. 3 MOUNTHS WARRANTY FROM TURKEY DELIVERY TIME IS ...
4059554.jpg
Njësia e Kontrollorit ABB IRB2400L + IRC5 ABB IRB2400L 7kg / 1800mm
ABB IRB2400L 7 KG / 1800 mm WITH IRC5 CONTROLLER INCLUDING ROBOT WEIGHT: 380 KG 6 AXIS Cy9n7jvc THIS ROBOT IS INCLUDING FLEX PENDANT, CONTROLLER UNIT AND CABLES. 3 MOUNTHS WARRANTY FROM TURKEY DELIVERY TIME IS S ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .