Profili i Dealer

Höckle Austria GmbH nga Langenegg

Höckle Austria GmbH


Herr Michael Hämmerle

Gfäll 170
6941 Langenegg

Austri


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit


Hersteller von Kurbelwellen und Pleuel

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4055533.jpg
Junker 6L 10-10 Junker 6L 10-10
Junker 6L 10-10 with portal loader and cooling system (new machine still original packed) CBN high-performance grinding of crankshafts Attention: Pictures are from the sister plant Machine Ci... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Höckle Austria GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Makinat e përdorura në kategoritë e
më shumë listings & makineri në ofertë
4055533.jpg
Junker 6L 10-10 Junker 6L 10-10
Junker 6L 10-10 with portal loader and cooling system (new machine still original packed) CBN high-performance grinding of crankshafts Attention: Pictures are from the sister plant Machine Ci... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .