Profili i Dealer

P.T.K. Sp. z o. o. nga Złotniki

P.T.K. Sp. z o. o.


Herr Thomas Borkowski

Krzemowa 1
62002 Złotniki

Poloni


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


PTK SP Z O O
REGON: 366212939
NIP: 9721269493
KRS: 0000656398

Über 20 Jahre auf dem polnischen Markt.
Wir betreuen kommunale und private Unternehmen.
Wir bieten neue und gebrauchte Lösungen an.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4056295.jpg
Impianti i ri i klasifikimit. 10 kuti. ProSort
më shumë »
4056272.jpg
Linja e re e klasifikimit të hapur. 6 vende pune. ProSort
më shumë »
4128368.jpg
Ekrani i ri i daulleve ProTech DS-8880x1900
më shumë »
Dërgoni kërkesën për P.T.K. Sp. z o. o.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .