Profili i Dealer

moor-e GmbH, ELEKTRON nga Ritterhude

moor-e GmbH, ELEKTRON


Herr Herbert Streithoff

Heidkamp 10
27721 Ritterhude

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

kontakte të tjera

Herr Joachim Gaglin
Ritterhude
Vertrieb
Vertriebsleitung

Gjuhë: gjermanisht, anglisht

Herr Herbert Streithoff
Ritterhude
Vertrieb
Vertriebsaussendienst

Gjuhë: gjermanisht, anglisht


moor-e GmbH
Gesellschaft für Entwicklung, Reparatur und Vertrieb elektronischer Systeme

Geschäftsführer:
Dipl.-Ing. (FH) Knut Köhne
Heidkamp 10
27721 Ritterhude

Zentrale: Tel. +49(0)421/54906-0
Vertrieb: Tel. +49(0)421/54906-23
Fax. +49(0)421/54906-83

Die Firma moor-e GmbH produziert am Standort Ritterhude bei Bremen Widerstandsschweissgeräte der Marke ELEKTRON MULTISPOT.
In unserem Werk in Ritterhude bei Bremen entwickeln, produzieren, reparieren und vertreiben wir die Schweißtechnik der Marke ELEKTRON MULTISPOT.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4091438.jpg
MIG - Saldues MAG ELEKTRON MULTIMIG 200
Bfgypvi8jo Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4091421.jpg
MIG - Saldues MAG ELEKTRON MULTIMIG 150
Nobe7 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4091400.jpg
Pajisja e saldimit MIG - MAG ELEKTRON KERCOMET 210
Bfgyek3iqi Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për moor-e GmbH, ELEKTRON

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4091438.jpg
MIG - Saldues MAG ELEKTRON MULTIMIG 200
Bfgypvi8jo Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4091421.jpg
MIG - Saldues MAG ELEKTRON MULTIMIG 150
Nobe7 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4091400.jpg
Pajisja e saldimit MIG - MAG ELEKTRON KERCOMET 210
Bfgyek3iqi Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4090690.jpg
MIG - Saldues MAG ELEKTRON MULTIMIG 203 T
Bfgrqxzocc Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4065489.jpg
Saldator me rezistencë ELEKTRON MULTISPOT MI-100
Be9g0ijz0r Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4065480.jpg
Saldator me rezistencë ELEKTRON MULTISPOT MI-100control
Be9gxsphgi Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4065449.jpg
Saldator me rezistencë ELEKTRON MULTISPOT MI-100control
Be9gok0yzj Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4065258.jpg
Spot saldator ELEKTRON MULTISPOT MI-100control
Be9evnkghk Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .