Profili i Dealer

BBU24 nga Elektrostal

BBU24


Herr Dmitry Vorobyev

Krasnaya 84
144000 Elektrostal

Rusi


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

kontakte të tjera

Herr Dmitry Vorobyev

Gjuhë: anglisht, rusisht


Общество с ограниченной ответственностью "ББУ24"
144002, Московская обл, г. Электросталь, ул Коммунистическая, д. 1, строение лит. Р, пом. 1
INN 5031120547
KPP 505301001
OGRN 1165031051679

Sale of used equipment for the production of furniture and woodworking

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4053736.jpg
Qendra e prerjes CNC (prapa ngarkimit) Casadei AXO 400 T / 45
Puowjpxi Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4053757.jpg
Wide Machine Belt Grinding Butfering SCO 213 QC Diamond
Be2zr2hf27 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4053798.jpg
Edge bander Biesse Artech Akron 440 AX
Be2z8chmrg Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për BBU24

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4053736.jpg
Qendra e prerjes CNC (prapa ngarkimit) Casadei AXO 400 T / 45
Puowjpxi Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4053757.jpg
Wide Machine Belt Grinding Butfering SCO 213 QC Diamond
Be2zr2hf27 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4053798.jpg
Edge bander Biesse Artech Akron 440 AX
Be2z8chmrg Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4053794.jpg
makine CNC bluarje Omga TR 2B N INC NC
Bdk0iubc Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4053791.jpg
vidë Kompresor ALUP SCK 61-10
Nm3m9 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4053761.jpg
Qendra CNC i mërzitshëm Weeke BHX-050
Nm3mb Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4053752.jpg
Makinë bluarjeje me mbajtëse tenisi Martin T12
Pty2hy Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .