Profili i Dealer

UAB Terekas nga / Kretinga

UAB Terekas


Herr Antanas Beniusis

Vytauto 114A
97133 / Kretinga

Lituani


numrin e telefonit Trego


listat aktuale dhe promovime të veçanta
4086349.jpg
PET Stretch Blow Molding Machine FlexBlow FB 3
më shumë »
4086339.jpg
PET Stretch Blow Molding Machine FlexBlow FB 2
më shumë »
4093078.jpg
PET goditje shtrirje derdhur makine FlexBlow FB 4 hybrid
më shumë »
Dërgoni kërkesën për UAB Terekas

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .