Profili i Dealer

BEST MATIC nga Mechelen

BEST MATIC


Herr Luc Bogaerts

Blarenberglaan 21
2800 Mechelen

Belgjikë


numrin e telefonit Trego


BEST-MATIC is Horizon dealer for Belgium and Luxemburg

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4113821.jpg
binder përsosur Horizon BQ 270
Fully refurbished - can be shown in perfect working condition Noxa7 më shumë »
4074539.jpg
makinë qepur Horizon Stitchliner 5500
HORIZON STITCHLINER 5500 – 2007 – counter 33 million – in good working condition – technically checked and tested by Best-Matic (video available) 1 VAC-60 A + 1 VAC-60M + 1 VAC-60 M collatin... më shumë »
Dërgoni kërkesën për BEST MATIC

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Makinat e përdorura në kategoritë e
më shumë listings & makineri në ofertë
4113821.jpg
binder përsosur Horizon BQ 270
Fully refurbished - can be shown in perfect working condition Noxa7 më shumë »
4074539.jpg
makinë qepur Horizon Stitchliner 5500
HORIZON STITCHLINER 5500 – 2007 – counter 33 million – in good working condition – technically checked and tested by Best-Matic (video available) 1 VAC-60 A + 1 VAC-60M + 1 VAC-60 M collatin... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .