Profili i Dealer

KnK Mefab LTD nga LV

KnK Mefab LTD


Herr Karlis Jansons

Markalnes 10
1024 LV

Letoni


numrin e telefonit Trego


KNK Mefab is a metalworking company providing a wide range of services necessary to realize your desires. It doesn’t matter if it’s one or more services , a single product or entire series , a small shell of the product or the whole design , we will do it by offering you of competitive price guaranteeing positive attitude and exceptionally good quality.

Our company provides services such as laser cutting , CNC bending, CNC punching / perforation, welding, powder coating , abrasive blasting , which allows you to transform Your idea from blank to completely finished product.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4050319.jpg
Trumpf TC600L-2400W Laser-punch Trumpf TC600L-2400W
Be0zrh3xyp Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për KnK Mefab LTD

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4050319.jpg
Trumpf TC600L-2400W Laser-punch Trumpf TC600L-2400W
Be0zrh3xyp Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .