Profili i Dealer

TSRecycling nga Gerstetten / Gussenstadt

TSRecycling


Herr Tobias Schwarz

Hauptstraße 11
89547 Gerstetten / Gussenstadt

Gjermani


numrin e telefonit Trego


listat aktuale dhe promovime të veçanta
4053243.jpg
Bateria 24Volt 465ah Bj2015
They offer here on a drive battery / battery 24V for forklift ant lift truck island system photovoltaic system 465 Ah Built 18/2015 Cirjnd2 Total dimensions: Depth 800 mm Width 220 mm Heigh... më shumë »
4053233.jpg
Ende CX-S16, Komisar, Gërshërë Still CX S16
Still CX-S16 Cfr7u2r Drive: Electric Built: 2012 Engine hours: 4206 Capacity: 2000 kg Tine length: 2400 mm Lifting height: 775 mm Battery from 31/2015 The scissor truck is technically and v... më shumë »
4050612.jpg
Forklift 3.7m Hh Toyota 2-FBE 1
Electric. Forklift Toyota 48V with charger Capacity 1250kg Dwjxfu Lifting height: 3.7m Kerb weight approx. 2800kg All data see type plate Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa g... më shumë »
Dërgoni kërkesën për TSRecycling

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4053243.jpg
Bateria 24Volt 465ah Bj2015
They offer here on a drive battery / battery 24V for forklift ant lift truck island system photovoltaic system 465 Ah Built 18/2015 Cirjnd2 Total dimensions: Depth 800 mm Width 220 mm Heigh... më shumë »
4053233.jpg
Ende CX-S16, Komisar, Gërshërë Still CX S16
Still CX-S16 Cfr7u2r Drive: Electric Built: 2012 Engine hours: 4206 Capacity: 2000 kg Tine length: 2400 mm Lifting height: 775 mm Battery from 31/2015 The scissor truck is technically and v... më shumë »
4050612.jpg
Forklift 3.7m Hh Toyota 2-FBE 1
Electric. Forklift Toyota 48V with charger Capacity 1250kg Dwjxfu Lifting height: 3.7m Kerb weight approx. 2800kg All data see type plate Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa g... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .