Profili i Dealer

O&M Stone nga Kłoczew

O&M Stone


Herr Mariusz Cuch

Wylezin 55
08-550 Kłoczew

Poloni


numrin e telefonit Trego


Nowe i używane maszyny do obróbki kamienia, piły, boczkarki, maszyny do cięcia kamienia, obróbka kamienia.kabiny odpylające.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4101669.jpg
Sharre GMM Lexta
Gmm Lexta Bfjxyxwvvf • Production year 2004. • 450-850mm disc. • Main engine 22 Kw. • Swivel head -15 to + 105 ° • Automatic multiple cutting + profiling • Profiling ac... më shumë »
Dërgoni kërkesën për O&M Stone

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4101669.jpg
Sharre GMM Lexta
Gmm Lexta Bfjxyxwvvf • Production year 2004. • 450-850mm disc. • Main engine 22 Kw. • Swivel head -15 to + 105 ° • Automatic multiple cutting + profiling • Profiling ac... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .