Profili i Dealer

Recycling Technik K/S nga Ketrzyn

Recycling Technik K/S


Herr Krzysztof Stasinski

Bolesława Chrobrego /14 16e
11-400 Ketrzyn

Poloni


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


FIRMA ZAJMUJE SIE PRODUKCJA BEBNOW PRZESIEWACZY WSZYSTKICH TYPOW
SPRZEDAZA MASZYN I URZADZEN DO RECYCLINGU
PRZENOSNIKI TASMOWE WYSIEGNIKI KOPARKI PRZYCZEPY NAPISZ CO POTRZEBUJESZ A MY POMOZEMY I ZORGANIZUJEMY NASZ TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY DOWIEZIE TWOJA MASZYNE POD DOM.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4083013.jpg
PRONAR-14,44 / 18,47 / 20,55 / 20,72 14.44
D923of Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4083012.jpg
SEKTOR TERRA DS 500
Dwkw0e Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4082731.jpg
TAPE TEL LIDHJEVE T B BELTS-CONVEYOR TASMOWE /SLIMAKOWE/
Nnyvl Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Recycling Technik K/S

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4083013.jpg
PRONAR-14,44 / 18,47 / 20,55 / 20,72 14.44
D923of Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4083012.jpg
SEKTOR TERRA DS 500
Dwkw0e Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4082731.jpg
TAPE TEL LIDHJEVE T B BELTS-CONVEYOR TASMOWE /SLIMAKOWE/
Nnyvl Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4082723.jpg
Shfaqja Beben T3 / T4 / T5 / T6 / T7 Nowe bębny do Przesiewacza Terra Select T3, T4, T5, T6, T7, T8
Gxs8v7d Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4082718.jpg
DOPPSTADT SM 518/618/620/718/720
Bfehi322y8 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .