Profili i Dealer

Ring Asset Management GmbH nga Lebring

Ring Asset Management GmbH


Herr Robert Huber

Isovoltaicstraße 1
8403 Lebring

Austri


numrin e telefonit Trego


Das Unternehmen ISOVOLTAIC-SOLINEX stellte in der Vergangenheit mit den angebotenen Anlagen, respektive Maschinen Kunststofffolien für Photovoltaic Module her.
Ende 2018 wurde die Fertigung dazu in Österreich eingestellt.
Die Firma Ring Asset Management GmbH welche nun die Anlageninhaberin ist, möchte diese hiermit verkaufen.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4084337.jpg
Abluftreinigungsanlage Thermoreaktor Langbein Engelbracht DV-3-92
Bfewlm2qhr Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4084281.jpg
Nxjerrja e shiritit qendror Matho Konstruktions & Maschinenbau GmbH Cuttopress CP-6000
Nn0fz Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Ring Asset Management GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4084337.jpg
Abluftreinigungsanlage Thermoreaktor Langbein Engelbracht DV-3-92
Bfewlm2qhr Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4084281.jpg
Nxjerrja e shiritit qendror Matho Konstruktions & Maschinenbau GmbH Cuttopress CP-6000
Nn0fz Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .