Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Prochrom-comp d.o.o. nga Lesce:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Aleš Fabjan
Šobčeva cesta 12b
4248 Lesce
Slovenia


informacione të mëtejshme ligjore

Prochrom-comp d.o.o.
Šobčeva cesta 12b
4248 Lesce
Slovenia
VAT: SI75936160

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
ABM EDT-2M bluarje anësore
ABM EDT-2M bluarje anësore ABM Grinding EDT-2M

EDT-2M is specially designed for double side grinding the teeth of circular saw blades in one pass. The aim is to provide a clean and an und ...

Dërgoni kërkesën për Prochrom-comp d.o.o.:
më shumë listings & makineri në ofertë:
ABM EDT-2M bluarje anësore ABM Grinding EDT-2M

EDT-2M is specially designed for double side grinding the teeth of circular saw blades in one pass. The aim is to provide a clean and an undamaged cutting edge for the materials us......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 (0) 20 331 800 72
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+49 (0) 201 857 86 152
Flag es
+34 (0) 911 433 456
Flag fr
+49 (0) 201 857 86 153
Flag us
+44 (0) 20 331 800 72