Profili i Dealer

Robot Integration System nga Samokov

Robot Integration System


Frau Mehliban Matova

9 Sofiysko Shose, Rilla Business Park 2000
2000 Samokov

Bulgari


numrin e telefonit Trego


We are a specialized company about used industrial robots, spare parts and industrial automation.

We also provide almost all process equipment about industrial robots. If you need arc-welding, spot welding, spindle cutting or gripper just contact with us.

We have planty of used robots with almost all range size and payload.
Our commitment to customer service begins the first time you contact us.

We have a lot of spare parts for industrial robots but we don’t show the list on website. If you need any spare part about industrial robots please send us an e-mail.

If you couldn’t find robot which you want, please just send us an e-mail.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4048156.jpg
Kuka Robot KR210-2 Ed05 KUKA KR210-2 Ed05
Oapxioy3 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4048163.jpg
KUKA KSD, KPS600 KUKA KSD-08-16-32-48-64, KPS600
Bqwlgfd Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4047448.jpg
KUKA KL250 Gantry KUKA KL250
KUKA KL250 Gantry Travel distance: 2500mm Bez8zt39sy Height: 2500mm më shumë »
Dërgoni kërkesën për Robot Integration System

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4048156.jpg
Kuka Robot KR210-2 Ed05 KUKA KR210-2 Ed05
Oapxioy3 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4048163.jpg
KUKA KSD, KPS600 KUKA KSD-08-16-32-48-64, KPS600
Bqwlgfd Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4047448.jpg
KUKA KL250 Gantry KUKA KL250
Bez8zt39sy KUKA KL250 Gantry Travel distance: 2500mm Height: 2500mm
4047404.jpg
Kuka Robot KR210-2 KUKA KR210-2
Ce8v7abm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .