Profili i Dealer

Balti Laomeister OÜ nga /Tallinn

Balti Laomeister OÜ


Herr silver alamaa

Suur-Sõjamäe 13
11415 /Tallinn

Estoni


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


represented data and quantities are not daily updated: please check the quantities beforehand

Pallet racking and modular shelving dealer based in Estonia, Tallinn

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4047153.jpg
paletë tortues Kasten Constructor K75
Kasten Constructor K75 pallet racking beams 2300 mm, only beams, no upright frames. Total 1850 pcs. 1750 pcs max distributed weight 2x1000 kg and 100 pcs 2x1500 kg. May sell as many pieces nessessary.... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Balti Laomeister OÜ

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4047153.jpg
paletë tortues Kasten Constructor K75
Kasten Constructor K75 pallet racking beams 2300 mm, only beams, no upright frames. Total 1850 pcs. 1750 pcs max distributed weight 2x1000 kg and 100 pcs 2x1500 kg. May sell as many pieces nessessary.... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .