Profili i Dealer

Kendall & Gent Inc nga St Cloud, Florida

Kendall & Gent Inc


Herr Roger Walters

Quotation Court 1102
34772 St Cloud, Florida

Shtetet e Bashkuara


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Specialists in thread forming machinery and equipment, specifically tangential thread cutting and thread rolling machines

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4074302.jpg
Thread Prerje Machine Kendall & Gent 12-8
W8wb8 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4063928.jpg
Thread Cutting Machine MAGEBA GA 52/2
MAGEBA GA 52/2, 2” Thread Cutting Machine threading length 500 mm Hollow spindle diameter 54 mm Be8yjbolvy spindle RPM 25-140 rpm / voltage 380 V frequency 50 Hz weight of the machine ca. 0,... më shumë »
4051538.jpg
Thread Prerje Machine Landis 16/20
Be2e3rgb0s Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Kendall & Gent Inc

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Makinat e përdorura në kategoritë e
më shumë listings & makineri në ofertë
4074302.jpg
Thread Prerje Machine Kendall & Gent 12-8
W8wb8 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4063928.jpg
Thread Cutting Machine MAGEBA GA 52/2
MAGEBA GA 52/2, 2” Thread Cutting Machine threading length 500 mm Hollow spindle diameter 54 mm spindle RPM 25-140 rpm / voltage 380 V frequency 50 Hz weight of the machine ca. 0,75 t dimensions of the machine 1,0 x 1,8 ...
4051538.jpg
Thread Prerje Machine Landis 16/20
Be2e3rgb0s Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4051536.jpg
Kodrina makine fije Bad Duben UPW 63
O99bowsq Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4051534.jpg
Kodrina makine fije SENY D45 H
Ojjhjko Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .