Profili i Dealer

Ai-Solution Sp. z o.o. nga Racibórz

Ai-Solution Sp. z o.o.


Herr Tomasz Kostka

Gliwicka, 23a
47-400 Racibórz

Poloni


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Ai-Solution Sp. z o.o.
ul.Gliwicka 23a
47-400 Racibórz
NIP:6392004785 REGON: 243193195 KRS: 0000451541

Kapitał zakładowy: 301 000,00 zł

We produce an innovative production system Receptor 2.0 and measuring and control devices.Our products are intended for the food industry where they automate many production processes and take care of quality and production costs.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ai-Solution Sp. z o.o.
listat aktuale dhe promovime të veçanta
4048978.jpg
Ai-Receptor 2.0 - Ruajtja e cilësisë së bakrit Ai-Solution WM-SET-1
Be0nbtd9ks RECEPTOR 2.0 guides the employee "by the hand" from the very beginning of the process, that is, from accepting the raw materials to the warehouse, through their release to production, maki... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Ai-Solution Sp. z o.o.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4048978.jpg
Ai-Receptor 2.0 - Ruajtja e cilësisë së bakrit Ai-Solution WM-SET-1
Be0nbtd9ks RECEPTOR 2.0 guides the employee "by the hand" from the very beginning of the process, that is, from accepting the raw materials to the warehouse, through their release to production, maki... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .