Profili i Dealer

GLOMACHT nga De Meern

GLOMACHT


Herr Ruud Montero

Heycopperkade 3
3454 PR De Meern

Holandë


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


..............................................

GLOMACHT is an international trading company, focusing its services on promoting and supporting our clients during the process of buying and selling new and used industrial machinery.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4233068.jpg
Makinë lakimi 110T LVD 110/30 PPI
më shumë »
4233066.jpg
Vertical Machining Center Mazak VTC 200C
më shumë »
4233064.jpg
Vertical Machining Center Mazak VTC 200C
më shumë »
Dërgoni kërkesën për GLOMACHT

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .