Profili i Dealer

Goldhaim doo nga Zemun-Altina

Goldhaim doo


Herr Vladimir Rajic

Aleksandra Popovica 5
11080 Zemun-Altina

Serbia


numrin e telefonit Trego


Današanjicu karakteriše težnja za savremenim i modernim trendovima a kao jedan od njih je visok stepen primene stakla pri dekorisanju i uređivanju kako privatnog tako i poslovnog prostora.
Mi Vam nudimo mogućnost izrade i ugradnje svih vrsta modela stakla i ogledala u Vaše poslovne i investicione objekte.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4046288.jpg
Tavolina e prerjes së qelqit Bavelloni MTS 42
For sale glass cutting desk Bavelloni MTS 420, in perfect condition. Bezt97jboq For all informations on English, you can send us inquiry. For all informations on Serbian, you can contact us by pho... më shumë »
4046287.jpg
Makinë qelqi të dyfishtë Bottero FMD 240
For sale double edge grinding and polishing machine, 20 wheels, in exelent condition. Bezt9tx20p For all informations on English, you can send us inquiry. For all informations on Serbian, you can ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Goldhaim doo

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4046288.jpg
Tavolina e prerjes së qelqit Bavelloni MTS 42
For sale glass cutting desk Bavelloni MTS 420, in perfect condition. Bezt97jboq For all informations on English, you can send us inquiry. For all informations on Serbian, you can contact us by pho... më shumë »
4046287.jpg
Makinë qelqi të dyfishtë Bottero FMD 240
For sale double edge grinding and polishing machine, 20 wheels, in exelent condition. Bezt9tx20p For all informations on English, you can send us inquiry. For all informations on Serbian, you can ... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .