Profili i Dealer

OPTION SRL nga CODROIPO

OPTION SRL


Herr ROBERTO BARADELLO

VIA SCOLARI 8
33033 CODROIPO

Itali


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


OPTION SRL
VIA SCOLARI 8
33033 CODROIPO (UD)
ITALY
TEL+39 0432909727
FAX -39 0432 909728
Vat number IT02117970307

We offer a wide range of bag filling machines and bagging machines both manual and semi-automatic for the rapid filling of bags.
Easy, versatile and with an attractive price, our bagging machines are ideal for the bag filling of pellets, gravel, aggregates, grain, seeds and many others.
We treat also vibrating screens and rotating trommel screens both stationary and mobile for separate the material in more fractions. For the storage we offer also flexible fabric silos in various sizes and capacities.

Shko tek ofertat më të lartë › 

OPTION SRL
listat aktuale dhe promovime të veçanta
4045014.jpg
MAQINË E BAGGING PËR GRANULATAT E USHQIMIT OPTION EK01
Bowncz8w Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4044973.jpg
SHKRIMTARIA VIBRUESE KOMPAKTUESE OPTION
Jcddpjn Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4044784.jpg
TROMMEL DRUM SCREENER + Ngarkues ngarkues
Bmr2ul9q Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për OPTION SRL

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4045014.jpg
MAQINË E BAGGING PËR GRANULATAT E USHQIMIT OPTION EK01
Bowncz8w Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4044973.jpg
SHKRIMTARIA VIBRUESE KOMPAKTUESE OPTION
Jcddpjn Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4044784.jpg
TROMMEL DRUM SCREENER + Ngarkues ngarkues
Bmr2ul9q Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4044331.jpg
ARK01 MAKINERIA E BAGGING OPTION ARK01
Nmtfl Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4044105.jpg
MAQINË E BIGGJERUAR OPTION ARK03
M0yn7h8j Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .