Profili i Dealer

DREKON nga Limanowa

DREKON


Herr Artur Kondys

Fabryczna 11
34-600 Limanowa

Poloni


numrin e telefonit Trego


Producent wyrobów drewnianych

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4043224.jpg
Torno Locatelli OMK300 + TRANSFERIMI LOCATELLI OMK
Locatelli OMK 300 + TRANSFER 8a8kdoy Automatic lathe + grinding + drilling This machine is a full machine: Sam collects the material - rolls, grinds, drills and transfers the material - all from on... më shumë »
Dërgoni kërkesën për DREKON

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4043224.jpg
Torno Locatelli OMK300 + TRANSFERIMI LOCATELLI OMK
Locatelli OMK 300 + TRANSFER 8a8kdoy Automatic lathe + grinding + drilling This machine is a full machine: Sam collects the material - rolls, grinds, drills and transfers the material - all from on... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .