Profili i Dealer

Bischofberger Transporte nga Reuthe

Bischofberger Transporte


Herr Robert Bischofberger

Hof 331
6870 Reuthe

Austri


numrin e telefonit Trego


Transportunternehmen mit Werkstätte

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4059017.jpg
enë zyra containex 011433400
Containex office containers Be7krop8qj length 6020 Width 2040 Very good condition Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4043068.jpg
Furçë larja e gurëve të gurit Steinbrückner EBA 2000 L - WM -H
A mobile washing brush is sold! The engine sits directly on the brush shaft As a result, no gearbox is needed the device works flawlessly. Hydraulic tilt adjustment inclusive. A SCHWENKGALGEN is... më shumë »
4043043.jpg
Heid DN 26 Heid A. G. Wien DN 26
Hello A Heid lathe with lots of accessories is sold There are several baking lining and a large panel of the engine has been upgraded The machine works flawlessly the guides are in good condition... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Bischofberger Transporte

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Makinat e përdorura në kategoritë e
më shumë listings & makineri në ofertë
4059017.jpg
enë zyra containex 011433400
Containex office containers Be7krop8qj length 6020 Width 2040 Very good condition Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4043068.jpg
Furçë larja e gurëve të gurit Steinbrückner EBA 2000 L - WM -H
A mobile washing brush is sold! The engine sits directly on the brush shaft As a result, no gearbox is needed the device works flawlessly. Hydraulic tilt adjustment inclusive. A SCHWENKGALGEN is... më shumë »
4043043.jpg
Heid DN 26 Heid A. G. Wien DN 26
Hello A Heid lathe with lots of accessories is sold There are several baking lining and a large panel of the engine has been upgraded The machine works flawlessly the guides are in good condition... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .