Profili i Dealer

Premium Preown Pte Ltd nga Singapore

Premium Preown Pte Ltd


Herr Alvin Chia

39, Woodlands Industrial Park E2
757466 Singapore

Singapore


numrin e telefonit Trego


We're base in Singapore.
20+ years experience in this field.
Trusted and honor to our words.
Providing good service.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4120134.jpg
Qendra universal makinë Deckel Maho DMU80P Hi-Dyn
Bib2jkg DECKEL MAHO Universal Machine Center DMU 80P Hi-Dyn (Full 5 axis ) Year 2000 X800 Y700 Z600mm NC Rotary Table C axis 0.001 x 360 degree NC Universal Milling Head Vertical and Horizontal ... më shumë »
4120130.jpg
Qendra universal makinë Deckel Maho DMU60T2
DMG Universal Machine Center DMU60T2 - Full 5 axis Simultaneous Year 2007 X730mm x Y560mm x Z560mm Bfpdwrrk0c Heidenhain iTNC 530 Spindle 18,000rpm Taper HSK-A63 NC Rotary Table (C axis) Inte... më shumë »
4120129.jpg
Qendër e makinave me shpejtësi të lartë Makino V55
Makino Vertical High Speed Machine Center Bfpdwiafgb V55 Year 2001 X900mm Y500mm Z450mm Spindle 20,000rpm Taper BBT40 Pro 3 control ATC 24 më shumë »
Dërgoni kërkesën për Premium Preown Pte Ltd

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4120134.jpg
Qendra universal makinë Deckel Maho DMU80P Hi-Dyn
DECKEL MAHO Universal Machine Center DMU 80P Hi-Dyn (Full 5 axis ) Year 2000 X800 Y700 Z600mm NC Rotary Table C axis 0.001 x 360 degree NC Universal Milling Head Vertical and Horizontal (-15 ~ 110 degree) Heidenhain TNC430 ...
4120130.jpg
Qendra universal makinë Deckel Maho DMU60T2
DMG Universal Machine Center DMU60T2 - Full 5 axis Simultaneous Year 2007 X730mm x Y560mm x Z560mm Heidenhain iTNC 530 Bfpdwrrk0c Spindle 18,000rpm Taper HSK-A63 NC Rotary Table (C axis) Intergrated on Rigid Table (0.0001 ...
4120129.jpg
Qendër e makinave me shpejtësi të lartë Makino V55
Makino Vertical High Speed Machine Center V55 Year 2001 X900mm Bfpdwiafgb Y500mm Z450mm Spindle 20,000rpm Taper BBT40 Pro 3 control ATC 24
4110329.jpg
Qendra Universale e Kthesave Mazak INTEGREX e-1550V-II
MAZAK INTEGREX e-1550V-II TURNING/ MILLING CENTER New 2009 Max. Swing: 2,000mm Turning Diameter: 2,000mm Turning Height: 1,440mm X Axis Travel: ...
4110328.jpg
Qendra universal makinë Deckel Maho DMU 125P hi-dyn
Universal Machine Center DMU 125P duo BLOCK Year 2001 X1.250mm x Y880mm x Z800mm NC Rotary Table 1.250mm x 1.000mm Spindle Vertical and Horzontial Max.Load 2.000kg Heidenhain TNC430 control Spindle 12.000rpm 15/10KW ATC ...
4102426.jpg
Koordinon Matja Machines Brown and Sharp Global Image 9.15.8
7z7olyq0 Brown and Sharp CMM Year 2010 (New software on 2019) X900mm Y1,500mm Z800mm
4102422.jpg
Qendra Universale e Kthesave Mill CNC GILDEMEISTER GMX 200 Linear
Turning length/Drehlaenge - 1100 mm Turning diameter/Drehdurchmesser - max. 200 mm Y-axis/Y-Achse - ± 80mm B-axis/B-Achse - ± 120° ATC/Werkzeugmagazin - 46 x Power/Leistung - 45 kW Additional Information/Zusatzinformati ...
4102419.jpg
Heavy Duty CNC torno YOU JI YH-36/135
YOUJI CNC Horizontal Turning Lathe Model: YH36 / 135 Controller: Fanuc Oi – TD (8.4” LCD) Year: 2013 M/C Specification - Max Swing Dia.: 720 mm - Max Turning Dia.: 620 mm - Max Turning Length: 1350 mm Bfj8yiiret - Chu ...
4046447.jpg
Horizontale Machine Center Makino A55E
Year - 1999 Control - Professional 3 (Fanuc 16iM) Pallet Size 400x400mm Max Pallet Load 500kg Pallet Indexing (B) 0.001 x 360 degree Simultaneous Bezvpjt99p Travel (X) 560mm Travel (Y) 560mm Travel (Z) 600mm Spindle Spe ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .