Profili i Dealer

ENVIDROS nga loutraki

ENVIDROS


Herr Anthimos Evangelos Sakellis

THESH KATOUNISTRA 1
20300 loutraki

Greqi


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


ENVIDROS E.K. E.E.
GEMH 144306537000, COMMERCIAL CHAMBER OF KORINTHIA

An old confectionery and jams factory that is now closed

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4039644.jpg
Pemë e qershisë - linjë e procesit të qershisë Ferrum, TransPack E-7
Full cherry and sour cherry process line : 1 conveyor belt 3.000,00 1 destemmer about 2.000 kg/hour 6.000,00 1 vibrating fruit screen 4.000,00 1 conveyor belt 2.500,00 1 cherry pitter machin... më shumë »
Dërgoni kërkesën për ENVIDROS

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4039644.jpg
Pemë e qershisë - linjë e procesit të qershisë Ferrum, TransPack E-7
Full cherry and sour cherry process line : 1 conveyor belt 3.000,00 1 destemmer about 2.000 kg/hour 6.000,00 1 vibrating fruit screen 4.000,00 1 conveyor belt 2.500,00 1 cherry pitter machin... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .