Profili i Dealer

Hacker GmbH nga Rosenheim

Hacker GmbH


Herr Michael Märkl

Traberhofstr. 103
83026 Rosenheim

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit


Die Firma Hacker GmbH wurde 1988 gegründet, wir verkaufen speziell Maschinen und Werkzeuge für die Holzbearbeitung.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4054586.jpg
Sharrë disk frezë Knapp KFS-T
P3maq7z0 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4041705.jpg
E-300 Harthie
Menfxjtj Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4039465.jpg
Makinë me rresht Phole Ganner Kombi
Lprtnpnj Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Hacker GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4054586.jpg
Sharrë disk frezë Knapp KFS-T
P3maq7z0 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4041705.jpg
E-300 Harthie
Menfxjtj Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4039465.jpg
Makinë me rresht Phole Ganner Kombi
Lprtnpnj Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .