Profili i Dealer

IMIZUNI Sp. z o.o. nga Robakowo

IMIZUNI Sp. z o.o.


Herr Henryk Kordas

Nowina 20
62-023 Robakowo

Poloni


numrin e telefonit Trego


Firma produkcyjna zajmująca się produkcją maszyn do obierania cebuli z łuski stałej.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4038514.jpg
Qepë lëkurë makine me trimping IMIZUNI Sp. z o.o. IMIZUNI JAP-2R/3600
Cpjpv2ds Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4037952.jpg
Machine qepë lëkurë IMIZUNI Sp. z o.o. IMIZUNI M-2R/3000
Ptyl0a Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4037947.jpg
Machine qepë lëkurë IMIZUNI Sp. z o.o. IMIZUNI M-1R/3000
Bexgkdjtf2 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për IMIZUNI Sp. z o.o.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4038514.jpg
Qepë lëkurë makine me trimping IMIZUNI Sp. z o.o. IMIZUNI JAP-2R/3600
Cpjpv2ds Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4037952.jpg
Machine qepë lëkurë IMIZUNI Sp. z o.o. IMIZUNI M-2R/3000
Ptyl0a Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4037947.jpg
Machine qepë lëkurë IMIZUNI Sp. z o.o. IMIZUNI M-1R/3000
Bexgkdjtf2 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4037552.jpg
Machine qepë lëkurë IMIZUNI Sp. z o.o. IMIZUNI LDOC-2R/8500
Ptylnq Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .