Profili i Dealer

ATG GmbH & Co. KG nga Mössingen

ATG GmbH & Co. KG


Herr Georg Gatsios

Ofterdingerstr. 35
72116 Mössingen

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


ATG GmbH
72116 Mössingen
Ofterdingerstr. 35
Germany
listat aktuale dhe promovime të veçanta
4053640.jpg
Shirit transportues / njësi ftohës me vakuum HELLER MCP-H 250
Travel in X 800 mm Travel in Y 800 mm Travel in Z 710 mm Max. rapid traverse in X/Y/Z 36/36/36 m/min Max. cutting feed in X/Y/Z 36/36/36 m/min Linear glass scales X/Y/Z ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për ATG GmbH & Co. KG

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4053640.jpg
Shirit transportues / njësi ftohës me vakuum HELLER MCP-H 250
Travel in X 800 mm Travel in Y 800 mm Travel in Z 710 mm Max. rapid traverse in X/Y/Z 36/36/36 m/min Max. cutting feed in X/Y/Z 36/36/36 m/min Linear glass scales X/Y/Z ... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .