Profili i Dealer

Gribben Davies Machine tools ltd nga Letwell, Worksop

Gribben Davies Machine tools ltd


Herr Michael Gribben

Manor house offices, Barker Hades Rd Nr 1
S818DF Letwell, Worksop

Mbretëria e Bashkuar


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Gribben Davies Machine Tools (Export) Ltd have been suppliers of used machines for over fifty years, specialising in heavy duty machines worldwide with a particular emphasis on oil service equipment such as deep hole boring & drilling machines, horizontal hones & straightening presses.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4061093.jpg
Tornja e CNC Mill Turn Tacchi HD/3 120L
Tacchi HD/3 120L CNC Mill Turn x 14/11 Meters Year: 1996 20zjbf Production hours: 22,000 Control: Siemens 840C Spindle Bore: 250 mm Workpiece DRM: 1450 mm / 1000 mm Centre Distance: 14000 mm / ... më shumë »
4042236.jpg
Vrima e thellë Borer GILDEMEISTER+KNOLL
GILDEMEISTER+KNOLL B4 P2 - 3000 Year of manufacturing is 1986 serial number No. 68450-1740 Max diameter of boring is 815 mm Max diameter of drilling is 120 mm Depth of length is 3000 mm Main ... më shumë »
4042226.jpg
Gehring detyrë e rëndë horizontale Gehring 1.5M x 7M
Gehring Heavy Duty Horizontal Hone 1500 mm x 7000 mm Mjiol3xs YOM 1966 Honing Inside Dia. 50 – 500 mm Max. Dia. of work piece: 1500 mm Honing Length: 7000 mm Feeds 5-23 meters/min Motor 28K... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Gribben Davies Machine tools ltd

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4061093.jpg
Tornja e CNC Mill Turn Tacchi HD/3 120L
Tacchi HD/3 120L CNC Mill Turn x 14/11 Meters Year: 1996 Production hours: 22,000 Control: Siemens 840C Spindle Bore: 250 mm Workpiece DRM: 1450 mm / 1000 mm 20zjbf Centre Distance: 14000 mm / 11000 mm Power: 160 KVA
4042236.jpg
Vrima e thellë Borer GILDEMEISTER+KNOLL
GILDEMEISTER+KNOLL B4 P2 - 3000 Year of manufacturing is 1986 serial number No. 68450-1740 Max diameter of boring is 815 mm Max diameter of drilling is 120 mm Depth of length is 3000 mm Main motor 67 kW Weight of machin ...
4042226.jpg
Gehring detyrë e rëndë horizontale Gehring 1.5M x 7M
Gehring Heavy Duty Horizontal Hone 1500 mm x 7000 mm YOM 1966 Honing Inside Dia. 50 – 500 mm Max. Dia. of work piece: 1500 mm Honing Length: 7000 mm Feeds 5-23 meters/min Motor 28Kw (500v) Pressure pump – Spandau PM 1 ...
4042216.jpg
Modeli Tacchi FT 70-S / 600 x 3500 CNC Tacchi FT 70-S/600 x 3500 CNC
Tacchi Model FT 70-S/600 x 3500 CNC Counter-Rotating Deep Hole Boring Machine With Bottle Boring (U Axis) Year of manufacture: 1998 CNC Control: Siemens 820 Swing over bed: 1200 mm Max. boring depth: 3500 mm Max. Weight ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .