Profili i Dealer

Tarmeko Spoon AS nga Tartu

Tarmeko Spoon AS


Herr Vahur Tammis

Soojuse tee 14
50106 Tartu

Estoni


numrin e telefonit Trego


listat aktuale dhe promovime të veçanta
4036687.jpg
Makinë patching veneer Plytec
Offer is for 2 similar veneer patchers. Bew0stacop Maximum veneer sheet length/width possible to patch- 1650 mm (throat) Automatic veneer patch strip feed. Veneer strip magazine - capacity 200 mm... më shumë »
4036493.jpg
Makine B.Raimann rimeso patching B.Raimann GmbH ASA-2
Maximum veneer sheet length/width possible to patch- 1650 mm (throat) Automatic veneer patch strip feed. Etbo2an Electrical drive motor- 4.0 kW. Dies are in good condition. më shumë »
4036283.jpg
Tharës rul për rimeso peeled. Angelo Cremona ER04
Roller dryer with 6 pin stacker. Cuox7r2 4 veneer levels, 10 heated sections +1 cooling section Climate difference possible in 3 sections- 2 heated/drying section+ 1 cooling section. Nominal loadi... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Tarmeko Spoon AS

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4036687.jpg
Makinë patching veneer Plytec
Offer is for 2 similar veneer patchers. Maximum veneer sheet length/width possible to patch- 1650 mm (throat) Automatic veneer patch strip feed. Veneer strip magazine - capacity 200 mm (height) Hydraulic drive with 4 kW elect ...
4036493.jpg
Makine B.Raimann rimeso patching B.Raimann GmbH ASA-2
Maximum veneer sheet length/width possible to patch- 1650 mm (throat) Etbo2an Automatic veneer patch strip feed. Electrical drive motor- 4.0 kW. Dies are in good condition.
4036283.jpg
Tharës rul për rimeso peeled. Angelo Cremona ER04
Roller dryer with 6 pin stacker. 4 veneer levels, 10 heated sections +1 cooling section Climate difference possible in 3 sections- 2 heated/drying section+ 1 cooling section. Nominal loading with-6300 mm Total outer size for d ...
4036146.jpg
Rrjetë automatike të lidhjes së rrudhave Raute
Scarf jointing line capable of handling 2000 x 2000 mm raw veneer from stack Maximum scarfed veneer- 4000 x 2000 mm. Raw veneer infeed -KUKA robot with vacuume head.(KR 180-2PA). KUKA robot IS INCLUDED. Two stacks for scarfed v ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .