Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Kadia Produktion GmbH &Co nga Nürtingen:

Fa. KADIA Produktion GMBH & Co., gegründet 1959, ist führender Hersteller von Honmaschinen; Honwerkzeugen und Entgratmaschinen. Sowie führend in der Lohnbearbeitung im Bereich Honen.

Herr Michael Geissler
Fabrikstr. 2
72622 Nürtingen
Gjermani


informacione të mëtejshme ligjore

KADIA Produktion GmbH + Co.
Fabrikstr.2; 72622 Nürtingen; Germany
Telefon/Phone +49 7022 6006-0
Telefax/Fax +49 7022 6006-21


Sitz und Registergericht / Domicile and Court of Registry: Nürtingen; Stuttgart HRA 222074
Persönlich haftende Gesellschafterin, Sitz und Registergericht / General Partner, Domicile and Court of Registry: KADIA Produktion Geschäftsführungs-GmbH, Nürtingen Stuttgart HRB 224163
Geschäftsführer/ Directors: Henning Klein; Gerhard Klein, Peter Nagel

Deutsche Bank AG, Esslingen
SWIFT / BIC: DEUTDESS611
IBAN: DE42 6117 0076 0152 4750 00
SteuerNr. / Tax ID: 74050/00120
Ust.-IdNr./ VAT No.: DE 812 081 133
DUNS: 333741221

Ky tregtari është verifikuar me sukses dhe ai u dha vulën besimit Machineseeker:

Çfarë është vula?

Vula Besimi Machineseeker jep blerësit aftësinë për të zbuluar nëse ata kanë për të bërë atë me një shitës besuar në një shikim

Çfarë do të thotë kjo për blerësit?

Blerësit mund të kufizojnë rrethin e partnerëve të mundshëm të biznesit, pa kontrolle të gjera dhe kompanitë që e bëjnë favor dyqane të ndershme dhe të mira me probabilitet të lartë.

Natyrisht, mosmarrëveshjet ende mund të lindin gjatë procesit të blerjes. Maschinensucher resp. Machineseeker Group GmbH nuk është përgjegjës për shkeljet ligjore të blerësit resp. shitësi aktiv në Maschinesucher resp. Machineseeker.

Më shumë informacion në lidhje me vulë

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Makinë e vetme vertikale e rrotave të vetme spindle
Makinë e vetme vertikale e rrotave të vetme spindle KADIA LH30/300T

Honing diameter max. 30mm (depending on part dimensions and stock removal) Honing lenght 200mm Stroke 300mm Stroke speed max. 5.0m/min Spind ...

Makinë e vetme vertikale e rrotave të vetme spindle
Makinë e vetme vertikale e rrotave të vetme spindle KADIA LH30/300T

Honing diameter max. 30mm ( depending on part dimensions and stock removal) Ft0shjt Honing lenght 200mm Stroke 300mm Stroke speed max. 50/m/ ...

Makinë vertikale e shkrirjes me dy spindle
Makinë vertikale e shkrirjes me dy spindle KADIA 2LH60/350R

Honing diameter max. 65mm ( depending on part dimensions and stock removal) Bfkj0j7mzx Honing lenght 300mm Stroke 350mm Stroke speed max.50 ...

Dërgoni kërkesën për Kadia Produktion GmbH &Co:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Makinë e vetme vertikale e rrotave të vetme spindle KADIA LH30/300T

Honing diameter max. 30mm (depending on part dimensions and stock removal) Honing lenght 200mm Stroke 300mm Stroke speed max. 5.0m/min Spindle speed max. 5.000/min Control Siemens ......


Makinë e vetme vertikale e rrotave të vetme spindle KADIA LH30/300T

Honing diameter max. 30mm ( depending on part dimensions and stock removal) Ft0shjt Honing lenght 200mm Stroke 300mm Stroke speed max. 50/m/min Spindle speed max. 5.000/min Control......


Makinë vertikale e shkrirjes me dy spindle KADIA 2LH60/350R

Honing diameter max. 65mm ( depending on part dimensions and stock removal) Bfkj0j7mzx Honing lenght 300mm Stroke 350mm Stroke speed max.50m/min Spindle speed max. 5.000/min Contr......


Makinë e vetme vertikale e rrotave të vetme spindle KADIA 1LH3/630F

Honing diameter max. 45 mm (depending on the machining task) Bfxxpard9m Honing length 300mm Stroke length 630mm Lifting speed max. 50m/min Spindle speed max. 3,000/ min Control uni......


Makinë vertikale me një spindle vertikale KADIA LH30/300

depending on the machining task up to max. 45mm honing diameter L9yfursv Honing length 250mm stroke length 300mm lifting speed max. 50m/min spindle speed max. 3000/min Control Siem......


Makinë vertikale me një spindle vertikale KADIA LH2/25F

the Honing Machine can be viewed under power at any time in our factory in Nürtingen. It is in excellent condition, as it was only used for sample machining. A safety cover is fitt......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 (0) 20 331 800 72
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+49 (0) 201 857 86 152
Flag es
+34 (0) 911 433 456
Flag fr
+49 (0) 201 857 86 153
Flag us
+44 (0) 20 331 800 72