Profili i Dealer

PARKET TRADE nga ŠIAULIAI, LT-

PARKET TRADE


Herr Vytautas Dzindzelėta

J. BASANAVIČIAUS G.168
76123 ŠIAULIAI, LT-

Lituani


numrin e telefonit Trego


Производство дубового паркета

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4035087.jpg
tharëse GIARDINA 1401/1GST
Bewlvygy3p Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4035044.jpg
Tharëse termike TEKMA WOOD Type 400/ 716-280
Bo9lfy9e Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4035040.jpg
Kopjimi i dy anëve i routerit dhe i grin WIGO 1092 Ausfuehrung L8
Bewlhx9qpa Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për PARKET TRADE

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4035087.jpg
tharëse GIARDINA 1401/1GST
Bewlvygy3p Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4035044.jpg
Tharëse termike TEKMA WOOD Type 400/ 716-280
Bo9lfy9e Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4035040.jpg
Kopjimi i dy anëve i routerit dhe i grin WIGO 1092 Ausfuehrung L8
Bewlhx9qpa Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4035037.jpg
Makinë e gjerë për bluarjen e drurit HESEMAN C-LCL130 / RP / S-D-PA
Bewlg2l9s7 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4034990.jpg
Paketa e prerjes së stacionit HOLTEC Type 4500 "/ Saw chain "HOLTEC Type 4500
Bewky2exfo Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4034988.jpg
Makinë tenisi dyfishe Friulmac Floormat TRANS-MP/7 3939-D
Bewkyicl7m Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4034979.jpg
Gang saw HOLYWOOD TypeMRS-360'03
Bewkvshzjd Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4034975.jpg
ROLLER COATER DHE FILLING MACHINE PUTTY GIARDINA G02/08
Kfxpocy9 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4034972.jpg
llak përhapjen makinë BÜRKLE Type RCLR-M 1300
Vspzm3 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4034965.jpg
Planifikim Machine SCM SUPERSET XL
Kfuqckqv Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4034962.jpg
shkretohet SCM SUPERSET XL
Stebes Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4034957.jpg
Makina me shumë prerje për dru të ngurta PAUL TYPE K34GV800
Bewkpan7qn Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4034953.jpg
Makina me shumë prerje PAUL TYPE K34G / 1500
I3elvaj Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4034940.jpg
MAKINA E KALIBRIMIT LEDINEK ROTOLES 400 D-S
Bewkj8j723 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4034927.jpg
MAKINA E KALIBRIMIT LEDINEK ROTOLES 400 D-S
Bewkgckuxp Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4034904.jpg
Linja e dyfishtë e bluar COSTA KBAC1350 CC
Bnvubfky Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4034890.jpg
Makinë të gjerë bluarjeje Costa KA CC 1350
Bewj2bpesk Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4034888.jpg
Korniza e kornizës së shumëfishtë WINTERSTEIGER DSG150 SONIC
Bewj0omzki Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4034884.jpg
Makinë multi-teh me skuter për prerje WINTERSTEIGER DSG 150 ECO
Bnpvju0e Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4034879.jpg
Tenner me dy anët HOMAG OPTIMAT FPL225/7/10/PW
Bewjxysgv9 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4034873.jpg
Double-end Tenoner HOMAG OPTIMAT FPL 226/7/25/PW
Iejns7z Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
21 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .