Profili i Dealer

Christian Strommer Techn.Handel nga Steinabrückl

Christian Strommer Techn.Handel


Herr Christian Strommer

Rothgasse 11
2751 Steinabrückl

Austri


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Chr. Strommer, Einzelhandel,
A-2751 Steinabrückl
UID-Nr.: ATU 56624736

Firma Christian Strommer, Techn. Handel, Heisskanalzubehör

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4118790.jpg
Kontrollues i nxehtë vrapuesi 12 zona Fa. Fiege electronic fitron 12 TB
Hot runner control unit 12 zones incl. 2 pcs. Combi connection cable with 24-pin plug, each 4 meters long; device was used as a demonstration device, NEW VALUE - did not stand in any production. Today... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Christian Strommer Techn.Handel

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Makinat e përdorura në kategoritë e
më shumë listings & makineri në ofertë
4118790.jpg
Kontrollues i nxehtë vrapuesi 12 zona Fa. Fiege electronic fitron 12 TB
Hot runner control unit 12 zones incl. 2 pcs. Combi connection cable with 24-pin plug, each 4 meters long; device was used as a demonstration device, NEW VALUE - did not stand in any production. Today... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .