Profili i Dealer

Nano Export nga Osaka

Nano Export


Herr Rolando Vera

Onohigashi 2028-10
5890014 Osaka

Japoni


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Nano-Export.
Osakasayama shi Onohigashi 2028-10
Yuri Haruno registro 622172107360

Used machines and spare parts exported from Japan to the world.

Satisfacer la demanda continua de maquinarias usadas para la construcción, agricultura y minería. Además de promover el desarrollo de la infraestructura social, es el objetivo de nuestra empresa ubicada en Osaka Japón.
Exportamos maquinas usadas y repuestos de Japón al mundo.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4041623.jpg
Të gjithë vinça terren TADANO TR80
Fzzh2ix Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Nano Export

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4041623.jpg
Të gjithë vinça terren TADANO TR80
Fzzh2ix Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .