Profili i Dealer

LFS EOOD nga Sofia

LFS EOOD


Herr Vincent Rombaut

Ulitsa Besarabia 79
1517 Sofia

Bulgari


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Industrial catering Company in Bulgaria selling some surplus bakery / Pizza / Dough Equipment.
Selling recent (2010 and later) and fully operating equipment that is installed and can be seen in operating function. All equipment in line with all EU-Norms.

Dërgoni kërkesën për LFS EOOD

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .