Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Maschinenhandel Kruse nga Neubrandenburg:

Verkauf,Verleih & Service

Herr Eckhard Kruse
Kruseshofer Straße 15
17036 Neubrandenburg
Gjermani


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Torno automatike INDEX C65
Torno automatike INDEX C65 INDEX C65

Index C65 3 turrets with 12 stations each (W toothing) VDI-25, all driven Nyj0d lower turret has 2 motors for indexing and tool drive 2x Y-a ...

Dërgoni kërkesën për Maschinenhandel Kruse:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:

Torno automatike INDEX C65 INDEX C65

Index C65 3 turrets with 12 stations each (W toothing) VDI-25, all driven Nyj0d lower turret has 2 motors for indexing and tool drive 2x Y-axis Bar feeder Index MBL-65 3.200mm (Sci......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 (0) 20 331 800 72
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+49 (0) 201 857 86 152
Flag es
+34 (0) 911 433 456
Flag fr
+49 (0) 201 857 86 153
Flag us
+44 (0) 20 331 800 72