Profili i Dealer

Maquishow, Lda. nga Matosinhos

Maquishow, Lda.


Herr Jose Costa Pinheiro

Av D Afonso Henriques 1076
4450-011 Matosinhos

Portugali


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


VAT PT507344065
MAQUISHOW - COMÉRCIO DE MÁQUINAS PARA INDÚSTRIA DE MOLDES E METALOMECÂNICA LDA
Avenida D. Afonso Henriques, nº 1076
4450 011 MATOSINHOS
GERÊNCIA: JOSÉ JOAQUIM DA COSTA PINHEIRO

Second hand machinery dealer

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4116611.jpg
Qendra e përpunimit vertikal 3 + 2 akset YCM - Supermax YCM-V158B
vertical machining center totally repaired in bedways with new turcite and all lubrication circuit is new. Fanuc controller Travels X 1500 Y 860 Z 700. Table with 1700x860mm máx table load 2000 Kgs A... më shumë »
4035627.jpg
Qendra e përpunimit vertikale 5 akset MIKRON UCP 1000
Vertical machining center 5 axes in good condition. Spindle repaired with new bearings. Travels 1000x1000x655 (875) mm, 15,000 rpm, Heidenhain TNC 426 controller, 40 bar CTS, chip conveyor. Can be ins... më shumë »
4035687.jpg
Horizontale Machining Center Quaser MK603 HP/12
3 axes Horizontal machining center with 5 pallet tables (500x500), travels X 710 Y 610 Z 610, BT 40 12.000 rpm, ATC 60 tools, Fanuc 18i-MC controller, linear scales in 3 axes, auto tool measuring devi... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Maquishow, Lda.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4116611.jpg
Qendra e përpunimit vertikal 3 + 2 akset YCM - Supermax YCM-V158B
vertical machining center totally repaired in bedways with new turcite and all lubrication circuit is new. Fanuc controller Travels X 1500 Y 860 Z 700. Table with 1700x860mm máx table load 2000 Kgs ATC 40 tools BT50 6.000 rpm wit ...
4035627.jpg
Qendra e përpunimit vertikale 5 akset MIKRON UCP 1000
Vertical machining center 5 axes in good condition. Spindle repaired with new bearings. Travels 1000x1000x655 (875) mm, 15,000 rpm, Heidenhain TNC 426 controller, 40 bar CTS, chip conveyor. Can be inspected underpower. Bewqwwbw7l
4035687.jpg
Horizontale Machining Center Quaser MK603 HP/12
3 axes Horizontal machining center with 5 pallet tables (500x500), travels X 710 Y 610 Z 610, BT 40 12.000 rpm, ATC 60 tools, Fanuc 18i-MC controller, linear scales in 3 axes, auto tool measuring device Renishaw TS27R, 4th continu ...
4035675.jpg
torno CNC me mjete të motorizuara MORI SEIKI SL-25 MC 5
Mori Seiki Mod. SL-25 MC5 with FANUC T6F control - with C-axis and motorized tools. Length between centers 590mm, diameter over bedways 520mm, max. Machining diameter 350mm, 250mm chuck, counterpoint, turret with 12 tools (fixed a ...
4035661.jpg
qendra e përpunimit vertikal 3 akset Deckel Maho DMG Mori DMC64V linear
vertical machining center Deckel Maho DMG modelo DMC64V Linear with HEIDENHAIN TNC530i controller. Travels 640x600x500mm, ATC30 SK40 with 12.000 rpm. Linear axe speed 80m/min Nmkwn Excelent condition and can be inspected underpo ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .