Profili i Dealer

MKVplast Tomasz Mancewicz nga Białogard

MKVplast Tomasz Mancewicz


Herr Tomasz Mancewicz

Władysława Jagiełły 2
78-200 Białogard

Poloni


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


MKVplast Tomasz Mancewicz
ul. Władysława Jagiełły 2
78-200 Białogard
Polska
CEIDG Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
NIP: PL6721510504

Handel mit Spritzgießmaschinen und Peripheriegeräten

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4032865.jpg
Injection derdhur makine Krauss Maffei KM 80-520 C1 Steuerung MC4
Clamping force 80 toScrew diameter 40 mmInjection volume 217 ccmOpening stroke 500 mmMinial mould installation height 250 mmLight tie-bar spacing 405 x 405 mmCore pull, EuromapPrice: 7800 EURAll funct... më shumë »
4032873.jpg
Injection derdhur makine Krauss Maffei KM 150-700 C2 MC4 Schnellläufer
Control MC4 • Clamping Force 150 tons • Auger diameter 45 mm • Injection Weight 278 gr • String of cores, Euromap, Akku • Hybrid injection molding machine, high speed. Iejnq9j • Net... më shumë »
4114289.jpg
Injection derdhur makine Arburg Allrounder 221M 350-75
Only approx. 19,500 operating hours! clamping force 35 to screw diameter 20 mm injection weight 25 gr minimum mould installation height 150 mm opening travel 300 mm core pull, Euromap interface Bfnnj... më shumë »
Dërgoni kërkesën për MKVplast Tomasz Mancewicz

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4032865.jpg
Injection derdhur makine Krauss Maffei KM 80-520 C1 Steuerung MC4
Clamping force 80 toScrew diameter 40 mmInjection volume 217 ccmOpening stroke 500 mmMinial mould installation height 250 mmLight tie-bar spacing 405 x 405 mmCore pull, EuromapPrice: 7800 EURAll functions tested and fully function ...
4032873.jpg
Injection derdhur makine Krauss Maffei KM 150-700 C2 MC4 Schnellläufer
Control MC4 • Clamping Force 150 tons • Auger diameter 45 mm • Injection Weight 278 gr Iejnq9j • String of cores, Euromap, Akku • Hybrid injection molding machine, high speed. • Net Price: 65.000 PLN Shpallja ...
4114289.jpg
Injection derdhur makine Arburg Allrounder 221M 350-75
Only approx. 19,500 operating hours! clamping force 35 to screw diameter 20 mm injection weight 25 gr minimum mould installation height 150 mm opening travel 300 mm core pull, Euromap interface Bfnnjznnpr Shpallja është përkt ...
4032878.jpg
Injection derdhur makine Arburg 221KS 250-75U Selogica
Operating hourspays 28798 h in automatic mode!!! Bevxdnrndo This beautiful Arburg can be changed vertically! Swivel clamping unit, U version. Clamping force 25 to Screw diameter 25 mm Spray weight 45 gr PS Tool opening pat ...
4032895.jpg
Injection derdhur makine Dr. Boy Dr. Boy 50 T
Clamping force 50 to Jsltamx9 Screw diameter 38 mm Spray volume 136 cc Opening path 350 mm Mini,ale tool installation height 250 mm Light tie-bar spacing 305 x 305 mm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabim ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .