Profili i Dealer

Fabryka Automatyki FACH S.A. nga Cieszyn

Fabryka Automatyki FACH S.A.


Herr Marcin Świercz

Stawowa 50
43-400 Cieszyn

Poloni


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Fabryka Automatyki FACH S.A.
ul. Stawowa 50
43-400 Cieszyn (Poland)
Tax id: PL5480076252

Posiadamy bogaty bank maszyn do upłynnienia

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4038605.jpg
Furra me fole SAFED 11 BD 20/18 SAFED 11 BD 20/18
Lhrj0jcn Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4036798.jpg
Transferim Rotari Gnutti FMO-12 Gnutti FMO-12
Bew2tvss78 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4036796.jpg
Transferimi Rotari Gnutti FMO-11 Gnutti FMO-11
Kwwf2hv3 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Fabryka Automatyki FACH S.A.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4038605.jpg
Furra me fole SAFED 11 BD 20/18 SAFED 11 BD 20/18
Lhrj0jcn Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4036798.jpg
Transferim Rotari Gnutti FMO-12 Gnutti FMO-12
Bew2tvss78 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4036796.jpg
Transferimi Rotari Gnutti FMO-11 Gnutti FMO-11
Kwwf2hv3 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4036793.jpg
Shtypi hidraulik SMG DS 200-1000 / 830 SMG DS 200-1000/830
Hmopszz Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4036794.jpg
Formëzimi i shtypit Rovetta FO-350 Rovetta FO-350
B9i3pon0 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4036772.jpg
Transferimi i Picchi TR 10 - 15 / OS Picchi Transfer TR 10 – 15/OS
Vsp2fe Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4038549.jpg
Tornëse frëngji RV-40 CEGIELSKI H.Cegielski RV-40
Bexl7qnoav Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4038530.jpg
Shtypni automatik HYDOMAT PAWN-40Gb HYDOMAT PAWN-40GB
Bexlx2hdec Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4038513.jpg
Torno universale SV18RA TOS TRENCIN TOS TRENCIN SV18RA
Ezagnpr Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4038504.jpg
MC-50 Jotes-Malcus Jotes-Malcus MC-50
Cpgqkc2i Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .