Profili i Dealer

Ferokov nga Stolac

Ferokov


Herr Zdenko Previsic

Hrvatskih branitelja b.b
88360 Stolac

Bosnja dhe Hercegovina


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Metal procesing company

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4117873.jpg
Shtyp hidraulik 100 ton TFO HP-100
Hydraulic press 100 ton in excelent condition,ready for use. -Stroke- 400 mm -Two cylinder stroke speeds -New hydraulic power unit, - 7.5 kW electric motor -New electrical control cabinet (Elect... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Ferokov

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Makinat e përdorura në kategoritë e
më shumë listings & makineri në ofertë
4117873.jpg
Shtyp hidraulik 100 ton TFO HP-100
Hydraulic press 100 ton in excelent condition,ready for use. -Stroke- 400 mm -Two cylinder stroke speeds -New hydraulic power unit, - 7.5 kW electric motor -New electrical control cabinet (Elect... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .