Profili i Dealer

tworzywa sztuczne rafał adamczyk nga Lisewo

tworzywa sztuczne rafał adamczyk


Herr Rafał Adamczyk

Strucfoń 27
86-230 Lisewo

Poloni


numrin e telefonit Trego


We are recycle company and second-hand plastic processing equipment dealer.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4130718.jpg
linja peletizuese Erema Erema Rga 120
më shumë »
4130704.jpg
Granulator për skrap plastik Adler AD 90
më shumë »
4130685.jpg
Derdhur injeksion Battenfeld Battenfeld BA 6700/4500BK
më shumë »
Dërgoni kërkesën për tworzywa sztuczne rafał adamczyk

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Makinat e përdorura në kategoritë e
më shumë listings & makineri në ofertë
4130718.jpg
linja peletizuese Erema Erema Rga 120
më shumë »
4130704.jpg
Granulator për skrap plastik Adler AD 90
më shumë »
4130685.jpg
Derdhur injeksion Battenfeld Battenfeld BA 6700/4500BK
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .