Profili i Dealer

Al Najaf Trading nga Abu Dhabi

Al Najaf Trading


Herr Abdul Aziz Shaikh

Hamdan Street
Abu Dhabi

Emiratet e Bashkuara Arabe


numrin e telefonit Trego


Al Najaf Trading LLC is Company based in heart of Abu Dhabi dealing in waste management, scrap metals, surplus equipment and machinery trading. We strive for achieving our business objective through sustainable and eco friendly re- use of pre owned (used or unused) machinery and equipment which is commercially beneficial for both the buyer and the seller.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4033405.jpg
Ketri Cage Motor Siemens 1MJ7
Jxdsyb97 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Al Najaf Trading

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4033405.jpg
Ketri Cage Motor Siemens 1MJ7
Jxdsyb97 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .