Profili i Dealer

PROVALVE ENGINEERING nga Targoviste

PROVALVE ENGINEERING


Herr Dragos Militaru

Laminorului 64C
130146 Targoviste

Rumani


numrin e telefonit Trego


Reparatii robineti industriali

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4081381.jpg
Makinë Klein S69 DII Sandblasting KLEIN S69 DII
Klein S69 DII Sandblasting machine Nnxlf më shumë »
4035911.jpg
Manometri me matje të saktësisë Wilka Wilka
Wilka precision measuring manometer, accuracy 0,1%, scale value 0,005 PN 2,5 Diameter display 275mm - 140 euro Nmk8h Wilka precision measuring manometer, accuracy 0,1%, scale value 0,05 PN 16 Diamet... më shumë »
4035909.jpg
Subler 2000 - 1500 - 600mm
Caliper 2000m - 560 euro Caliper 1500m.- 450 euro Bewtkxnjof Caliper 1500m.- 225 euro më shumë »
Dërgoni kërkesën për PROVALVE ENGINEERING

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4081381.jpg
Makinë Klein S69 DII Sandblasting KLEIN S69 DII
Klein S69 DII Sandblasting machine Nnxlf
4035911.jpg
Manometri me matje të saktësisë Wilka Wilka
Nmk8h Wilka precision measuring manometer, accuracy 0,1%, scale value 0,005 PN 2,5 Diameter display 275mm - 140 euro Wilka precision measuring manometer, accuracy 0,1%, scale value 0,05 PN 16 Diameter display 275mm - 140 euro
4035909.jpg
Subler 2000 - 1500 - 600mm
Bewtkxnjof Caliper 2000m - 560 euro Caliper 1500m.- 450 euro Caliper 1500m.- 225 euro
4035908.jpg
Kompresori i Atlas Copco GA 15 FF Atlas Copco GA 15 FF
Atlas Copco GA 15 FF skrew compressor serial N° A11240261, 15KW operating hours 18500, year of manufacture 1998 + Cordivari pressure tank N° 80484, content 710l, with filter HIROSS HFN 024 year of manufature:2013 Bewtkn3d0e
4035907.jpg
Pajisja e inspektimit të valvulave LEGATEST
on line safety valve inspection device LEGATEST (device + explosion proof laptop + tools + safety gear). Bewtkek8gd Full documentation will be available upon request.
4035905.jpg
Koordinon Matja Machine Etalon Derby Etalon Derby 454
Etalon Derby 454 Coordinate measuring machine, with granite table size 750x550mmwith measuring probe RENISHAW serial N° U82195, type MIP, with console and printer Epson LQ850, max load table 230kg Komuts8b
4035903.jpg
Makinë boring CERUTI ABC75 CERUTI ABC75
useful strokes X750,Y 335, Z450;with viewer SERIND-BASE; table dimensions 800x1000 Inhq3v9
4035902.jpg
Torno Kami DKM 360-1 Kami DKM 360-1
DKM 360-1 overload clutch for feedMicrometer longitudinal stop bed bridge, digital display, turning φ over bed 360mm, over support 220mm, length 1000mm, 2,4KW, NEVER USED W7qr8
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .