Profili i Dealer

Copy Group LTD nga Haskovo

Copy Group LTD


Herr Ovanes Tvapanyan

Spartak square 10
6300 Haskovo

Bulgari


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Copy Group Ltd
Ovanes Tvapanyan
Spartak 10 square
6300 Haskovo
Bulgaria
Umsatzsteuer-Identifikationsnummer:
BG 126725964

Trading with office equipment and digital printing machines.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4124973.jpg
Konica Minolta Bizhub C3350 Konica Minolta Bizhub C3350
Jcdf7nn Copier Konica Minolta Bizhub C3350 8 pcs. available For a further questions, please send us a request. më shumë »
4074007.jpg
KM Konica Minolta BIZHUB C258 Konica Minolta C258
KM Konica Minolta Bizhub C258 counter 19K Bfbwe0jl3x më shumë »
4118150.jpg
Kyocera - Triumph-Adler P5030DN Kyocera - Triumph-Adler P5030DN
Bforiozhmg Printer Kyocera - Triumph-Adler P5030DN Price is for one piece. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Copy Group LTD

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4124973.jpg
Konica Minolta Bizhub C3350 Konica Minolta Bizhub C3350
Copier Konica Minolta Bizhub C3350 8 pcs. available Jcdf7nn For a further questions, please send us a request.
4074007.jpg
KM Konica Minolta BIZHUB C258 Konica Minolta C258
KM Konica Minolta Bizhub C258 counter 19K Bfbwe0jl3x
4118150.jpg
Kyocera - Triumph-Adler P5030DN Kyocera - Triumph-Adler P5030DN
Printer Kyocera - Triumph-Adler P5030DN Bforiozhmg Price is for one piece.
4098240.jpg
copier Konica Minolta BIZHUB C554e
Bfix00g0ga Konica Minolta BIZHUB C554e + finisher counter: 110 388k/ col:49 113k
4117612.jpg
Creo Spire CX250 Xerox DC 240/250 Creo CX250
Creo Spire CX250 for use in Xerox DocuColor 240 / 250 Dwlytm
4116221.jpg
Konica Minolta Bizhub PRO 951 Konica Minolta BIZHUB PRO 951
Konica Minolta BIZHUB PRO 951 Nozl7 Counter: 4361700
4098250.jpg
Konica Minolta BIZHUB C454e Konica Minolta BIZHUB C454e
Bfix7zssok Konica Minolta BIZHUB C454e + finisher counter:266 876k
4074246.jpg
Printer me format të madh HP DesignJet T 520
A0 plotter HP T520-very low meters. Vtpe7mqg Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4074245.jpg
Printer me format të madh HP DesignJet T1200 2 ROLLS
Plotter HP T1200 with 2 rolls and very good condition Vto2mg3f Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4030951.jpg
Nagel Foldnak M2
NAGEL-FOLDNAK M2 Bookletmaker Nmgdh Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4038106.jpg
Konica Minolta BIZHUB PRO C6500 Konica Minolta Bizhub PRO C6500
Konica Minolta BIZHUB PRO C6500 With consumables included: - 4 pcs. DRUMS Lc3s9rw0 - 4 pcs. DEVELOPERS
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .