Profili i Dealer

Kaimo GmbH nga Wolhusen

Kaimo GmbH


Herr Imo Kastrati

Bahnhofstrasse 42-45
6110 Wolhusen

Switzerland


numrin e telefonit Trego


Kaimo GmbH
Bahnhofstrasse 42-45
6110 Wolhusen

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4056341.jpg
Makine shredding ZENO ZenO ZTLL 800X1000
ZENO Hackers for Carpentry and Carpentry Introductory mass 800x1000 Nm83v Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4037955.jpg
Identifikohu saws band Matelest BM14
Block band saw -complete Roll mass: 1400 mm Lbps8agd Coming of the flywheel: 200 mm -Length of carriages: 8m We are available for further questions or visits. Shpallja është përkthyer auto... më shumë »
4036775.jpg
Machines PLANËZIMIT PINHEIRO MF4EEX-630
Planer In good condition. Kwp7srrh Hobelwidth 600mm Hobel height 200mm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Kaimo GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4056341.jpg
Makine shredding ZENO ZenO ZTLL 800X1000
ZENO Hackers for Carpentry and Carpentry Nm83v Introductory mass 800x1000 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4037955.jpg
Identifikohu saws band Matelest BM14
Block band saw -complete Lbps8agd Roll mass: 1400 mm Coming of the flywheel: 200 mm -Length of carriages: 8m We are available for further questions or visits. Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e p ...
4036775.jpg
Machines PLANËZIMIT PINHEIRO MF4EEX-630
Planer Kwp7srrh In good condition. Hobelwidth 600mm Hobel height 200mm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4035899.jpg
Machines PLANËZIMIT Casolin
Riding machine Type Casolin Hobelbreite 530 Electrically adjustable Bewthybrf2 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4035273.jpg
Rreshtim i dyfishtë rrethore pa DKV Esterer DKV / 2a-800
Technical data -Through width 800mm -Passage height 160mm Crpmekj -Lining 50/400/620mm and 50/600/820 respectively -Speed of the stroke wave 2900 Upm -Sägewelle 70mm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabim ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .