Profili i Dealer

Xpand Projects nga Paal

Xpand Projects


Frau Amanda Latinne

Tervantstraat 2
3583 Paal

Belgjikë


numrin e telefonit Trego


XPand Projects heeft meer dan 30 jaar ervaring in plasticrecycling/productie en specialiseert zich sinds enkele jaren in verkoop van plasticrecyclingmachines en plasticrecycling know how. Daarnaast zijn wij consultants in transitie- en verduurzaam strategieën.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4035672.jpg
shredder Herbold RM1100/2
2 axe shredder for plasticrecycling, 2 motors: 30 KW and 7,5 KW with hydraulic forced feeding, with electrical steering board with electrical scheme Vsp0cy më shumë »
4035663.jpg
Densifier Weiss/Giersbach RL 750/3
Densifier complete with electric steering board, conveyor belt and exit vibrating trog with electrical scheme Gfwwwop më shumë »
Dërgoni kërkesën për Xpand Projects

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4035672.jpg
shredder Herbold RM1100/2
2 axe shredder for plasticrecycling, 2 motors: 30 KW and 7,5 KW with hydraulic forced feeding, with electrical steering board with electrical scheme Vsp0cy më shumë »
4035663.jpg
Densifier Weiss/Giersbach RL 750/3
Densifier complete with electric steering board, conveyor belt and exit vibrating trog with electrical scheme Gfwwwop më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .