Profili i Dealer

Xpand Projects nga Paal

Xpand Projects


Frau Amanda Latinne

Tervantstraat 2
3583 Paal

Belgjikë


numrin e telefonit Trego


XPand Projects heeft meer dan 30 jaar ervaring in plasticrecycling/productie en specialiseert zich sinds enkele jaren in verkoop van plasticrecyclingmachines en plasticrecycling know how. Daarnaast zijn wij consultants in transitie- en verduurzaam strategieën.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4227882.jpg
Makinë thithëse për thasë valvulash XPand Projects
më shumë »
4227874.jpg
Baleopener Weiss Giersbach
më shumë »
4227842.jpg
mulli Rapid GK 650 M
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Xpand Projects

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .