Profili i Dealer

Habdank Metallbau GmbH & Co. KG nga Göppingen

Habdank Metallbau GmbH & Co. KG


Herr Erwin Enderle

Heinrich-Landerer-Straße 62
73037 Göppingen

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit


listat aktuale dhe promovime të veçanta
4029949.jpg
Dyfishtë pa miter Pressta Eisele Visa 2500
Machine has only been used as a replacement machine in recent years, so the condition is also very good. The saw is fully functional and can be viewed in our company. Beu20qnot7 Shpallja është pë... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Habdank Metallbau GmbH & Co. KG

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Makinat e përdorura në kategoritë e
më shumë listings & makineri në ofertë
4029949.jpg
Dyfishtë pa miter Pressta Eisele Visa 2500
Machine has only been used as a replacement machine in recent years, so the condition is also very good. The saw is fully functional and can be viewed in our company. Beu20qnot7 Shpallja është pë... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .