Profili i Dealer

JSC "DVR Paslaugos" nga Klaipėda

JSC "DVR Paslaugos"


Herr Algis Rukas

Artojo g. 6
92105 Klaipėda

Lituani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Algis Rukas, "Dvr paslaugos"

DVR Paslaugos“ - a mature company which already has fourteen years of experience in marine engines and other marine equipment repair services. Certified by Lithuania Maritime administration and Russian Maritime register.

The company was opened in 2005, 24th of August. It operates not only in Lithuania but in other countries as well. Spain, Poland, Latvia, Russia, Norway, Finland, the Netherlands are the main foreign customers. Cooperation with foreign customers opens wider possibilities to integrate into other markets, to develop rapidly and to gain international experience, which after can be used in own country. Mature work experience, reliable and competent staff helps to ensure the highest quality of services.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4090639.jpg
kompresor BT 1.5-0.3/150
Bfgrbrnpep Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4090630.jpg
Marine Turbocharger PDH 35V A1-A2
Engine type: 6 NVD48 A2 Original turbocharger specification: PDH 35V A2-A1 Bfgq82s3qg Power output/speed: 770 kW/335 min-1 We also have PDH-50 and TK-41 turbochargers. më shumë »
4090528.jpg
Kokat e cilindrave DEUTZ SBV628
Bfgqao08va Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për JSC "DVR Paslaugos"

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Makinat e përdorura në kategoritë e
më shumë listings & makineri në ofertë
4090639.jpg
kompresor BT 1.5-0.3/150
Bfgrbrnpep Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4090630.jpg
Marine Turbocharger PDH 35V A1-A2
Engine type: 6 NVD48 A2 Bfgq82s3qg Original turbocharger specification: PDH 35V A2-A1 Power output/speed: 770 kW/335 min-1 We also have PDH-50 and TK-41 turbochargers.
4090528.jpg
Kokat e cilindrave DEUTZ SBV628
Bfgqao08va Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4090519.jpg
motor Detare Zvezda M401A
Bfgp7zamax Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4031528.jpg
Motor Detar Detar SKL 8VD36/24A1
Bevkrc8cbi Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4031516.jpg
motor Detare Rolls Royce C6TFL
Jfqt08q3 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4031511.jpg
motor Detare Volvo Penta TD1210GH
Nmgux Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .