Profili i Dealer

GMT nga Hørsholm

GMT


Herr Thomas Dall-Hansen

Hovedgaden 33
2970 Hørsholm

Danimarkë


numrin e telefonit Trego


GMT - German Machine Technics ApS
Has over the years specialized in second hand rebar machine trading and refurbishment. Today we are conducting refurbishment in Denmark, Slovakia and Croatia. We have have sales offices in Dubai, Belgrade and Denmark, and work with a global network of agents.

Today GMT is also manufacturing brand new equipment and is determan to also be the leading supplier og robot solutions for the rebar industry.

For more information visit our website.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4349492.jpg
Makina Rebar PEDAX 18 m extension Cadormatic, with kickoff to both sides, 52 collecting pockets 4 bins 2020049
më shumë »
4349493.jpg
Makina Rebar Others A.J.S radius machine 2020050
më shumë »
4347193.jpg
Makina Rebar PEDAX Rotax - radius and spiral bending machine 2020047
më shumë »
Dërgoni kërkesën për GMT

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .